Strony internetowe dla schronisk dla zwierząt

Nasze usługi internetowe oferujemy już od prawie 10 lat w tym strony dla schronisk dla zwierząt od prawie pięciu. Zebrane przez ten czas doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu tanie, ładne i bardzo funkcjonalne strony www - stworzone dokładnie dla potrzeb schronisk, instytucji i osób pomagających zwierzętom.

Szczególny nacisk położyliśmy na łatwość obsługi - strona jest w całości zarządzana przez prosty i funkcjonalny panel administracyjny a nasz dział techniczny z z przyjemnością pomoże w prowadzeniu strony.

Dzięki naszym rozwiązaniom nie trzeba już będzie więcej czekać na osobę, która zajmie się wprowadzeniem na stronę tekstu lub zdjęć - z naszym systemem jest to naprawdę proste!

Zamawiając u nas stronę otrzymujesz ją już po kilku godzinach od złożenia zamówienia. Umieszczamy ją na naszym serwerze, lecz tu nie kończy się nasza praca - trzymamy stały nadzór techniczny nad stroną, przeprowadzamy stałe aktualizacje oprogramowania a w miarę rozwoju techniki nasze strony wzbogacane są o nowe funkcje i rozwiązania - i to zupełnie za darmo.

Nasze strony nie powstają jako przeróbki darmowych systemów - zostały zaprojektowane i rozwijane dokładnie dla potrzeb instytucji pomagających zwierzętom.

Moduł publikacji podstron

Utworzenie nowej podstrony zajmuje kilka sekund. Wpisujemy nazwę strony, wpisujemy tekst, wybieramy zdjęcia z naszego komputera, układ tekstu i zapisujemy - podstrona jest gotowa wraz z odnośnikiem w menu!

Moduł publikacji artykułów

Moduł publikacji artykułów jest zbudowany w równie prosty sposób co moduł publikacji podstron - ma jednak dodatkowo możliwość umieszczenia artykułu w wybranej przez siebie kategorii.

Moduł kącika adopcyjnego

Zaawansowany moduł kącika adopcyjnego pozwalający na dodawanie zdjęć, filmów, opisów i wielu innych istotnych informacji o zwierzęciu do adopcji.

Moduł połączony jest z centralną bazą danych zwierząt do adopcji: adopcje.org oraz wyszukiwarką zwierząt do adopcji: fufi.pl

Moduł obsługi menu strony

Szybkie i proste dodawanie linków w menu.

Moduł publikacji aktualności

Dzięki modułowi publikacji aktualności możemy poinformować internautów o tym co nowego w schronisku.

Moduł obsługi wyglądu strony

Do wyboru kilka różnych grafik - każda grafika posiada do wyboru kilka nagłówków strony. Napisy i kolory nagłówka strony można mienić w każdej chwili, podobnie jak wygląd strony.

Na życzenie wykonujemy indywidualną i niepowtarzalną grafikę strony.

Moduł ankiety

Zapytaj internautów co sądzą na temat strony, schroniska lub wielu innych przydatnych rzeczy.

Moduł ogłoszeń zwierząt zaginionych

Ogłoszenia zwierząt do zaginionych z całej polski oferowanych przez ogólnopolską bazę zwierząt zaginionych lostdog - na Twojej stronie wszystkie ogłoszenia z Twojego województwa.

Moduł sprawdzania numerów chipów

Dzięki unikalnej usłudze bazy identyfikacji zwierząt wwww.petbase.pl każdy odwiedzający Twoją stronę może znaleźć właściciela znalezionego zwierzaka. To jednak nie wszystko. Każdy dodawany w kąciku adopcyjnym zwierzak jest poddawany automatycznemu sprawdzeniu w bazie - w ten sposób już wiele zwierząt ominął smutny schroniskowy los. Wszystko co musisz zrobić to wpisać numer chipa do odpowiedniego pola!
Numery chipów są sprawdzane w sześciu różnych bazach danych.

Moduł galerii zdjęć

Moduł obsługujący nowoczesną, ładną i funkcjonalną galerię zdjęć. W galerii możliwe jest dodawanie nazw i opisów do każdego zdjęcia. Wyświetlanie zdjęć automatycznie dopasowuje zdjęcia do wielkości i rozdzielczości monitora odwiedzającego stronę.

Obsługa wielu języków

Strona przygotowana jest do obsługi wielu języków - wystarczy wpisać treść w innym języku by móc zaprezentować treść strony nie tylko polskim internautom.

Automatyczne tłumaczenie opisów zwierząt

Automatyczny translator opisów zwierząt - jeśli nie masz dostępu do osoby, która może przetłumaczyć szybko opisu zwierzaka na inny język. Wystarczy jedno kliknięcie by przetłumaczyć automatycznie opis zwierzaka.

Moduł adopcji wirtualnych

Wygodna obsługa adopcji wirtualnych - bezpośrednio ze strony.

Moduł pomocy technicznej

Pomoc techniczna bezpośrednio w panelu administratora. Zadawanie pytań, wyszukiwanie i odpowiedzi w jednym miejscu, bez konieczności używania jakichkolwiek narzędzi.

Moduł forum operatorów

Forum operatorów, gdzie wszyscy operatorzy stron projektu mogą się wymieniać informacjami i pomysłami. Na forum również dyskutujemy o kierunku rozwoju stron i o tym co można usprawnić czy zmienić na stronach projektu. Dostęp do forum zastrzeżony jest tylko dla operatorów stron projektu i dostępny z panelu administracyjnego strony.