Zdjęcie poglądowe

Ścieżkę w koronach drzew odwiedziło już pół miliona osób

Aby zdobyć ogromną popularność, wystarczyło jej zaledwie pół roku. Mowa o ścieżce koronami drzew. Obecnie jest to jedno z trzech najczęściej odwiedzanych miejsc w czeskich Karkonoszach.

Po półtora roku od rozpoczęcia działalności w lipcu 2017 roku, nowa atrakcja z dominującą 45-metrową wieżą, przekroczyła już pół miliona wizyt. Włodarze chcą w tym roku osiągnąć pułap 750 tysięcy odwiedzających. Przyczyni się do tego instalacja nowych elementów i atrakcji, a także wiele całorocznych wydarzeń tematycznych, które dodatkowo urozmaicą spacer między drzewami na wysokości kilkudziesięciu metrów nad ziemią.

„Staramy się, aby szlak dla nowych odwiedzających był jak najbardziej ciekawy i przyniósł nowe doświadczenia tym, którzy już go odwiedzili. Jednym z bieżących zadań naszego zespołu jest pokazywanie, że Karkonosze są piękne i warte odwiedzenia nie tylko zimą i latem, ale także w pozostałych porach roku. Dlatego staramy się nie tylko przedłużyć sezon dla nas, ale dla całego regionu ”- mówią specjaliści zajmujący się atrakcją.

Administracja Czeskiego Karkonoskiego Parku Narodowego jest aktywnie zaangażowana w projekt. „Ścieżka w koronach drzew to świetna okazja, aby pokazać gościom Karkonosze.
Co roku przygotowujemy coś nowego i szukamy więcej możliwości, aby pokazać odwiedzającym to, co sprawia, że ​​Karkonosze są wyjątkowe i dlaczego warto chronić je dla przyszłych pokoleń”.

 Ścieżka w koronach drzew
data publikacji artykułu: 2019-04-01
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.