Zdjęcie poglądowe

Śledztwo w sprawie wypadku w Krynicy

Prokuratura Rejonowa w Muszynie prowadzi śledztwo w sprawie tragicznego wypadku na stoku w Krynicy-Zdroju. Zginął 65-letni mężczyzna-pracownik stacji narciarskiej.

Policjanci i prokuratorzy wyjaśniają okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny. Do tragedii doszło 25 stycznia. Pracownik stacji narciarskiej Słotwiny Arena chciał wyczyścić wyciąg dla dzieci. Mechanizm wciągnął jego rękę aż do barku. Mimo reanimacji, mężczyzna zmarł na miejscu.

Śledztwo dotyczy nieumyślnego spowodowania śmierci oraz wypadku przy pracy. Prokuratorzy analizują materiały otrzymane z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Opinie sporządzą też biegli. Zostanie również przeprowadzona sekcja zwłok.

data publikacji artykułu: 2019-01-29
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.