Zdjęcie poglądowe Stefan Stefancik

Śmierć polskiego taternika

Pierwszy weekend sierpnia zakończył się tragicznie dla 32- letniego polskiego wspinacza. Jak donoszą polskie służby, do tragedii doszło po słowackiej części Tatr Wysokich.

Młody taternik spadł z Ławki Dubkego na Pośredniej Grani. Upadek z ponad 100 metrów zakończył się śmiercią taternika. Przybyli na miejsce ratownicy z Horskiej Zachrannej Sluzby przetransportowali ciało młodego polaka do Starego Smokowca - słowackiej miejscowości u podnóża Tatr Wysokich, i następnie przekazali je policji.

Również w sobotę w rejonie Cubryny wydarzył się wypadek. Poszkodowanego do zakopiańskiego szpitala przewiózł śmigłowiec.

data publikacji artykułu: 2020-08-11

Okolice wypadku - pośrednia grań

Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

Atrakcje w okolicy (10 km)


0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.