Zdjęcie poglądowe

Śmierć rowerzysty w Beskidach

Tragedia w Beskidzie Małym. Nie żyje 35-letni rowerzysta u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia.

Ratownicy ze stacji na Leskowcu zostali poinformowani, że na żółtym szlaku do Czartaka leży nieprzytomny rowerzysta. Po przybyciu na miejsce, przejęli akcję ratunkową. Wcześniej uciski klatki piersiowej prowadził już przygodny turysta.

Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz poproszono o wsparcie ratowników z Wadowic.

Niestety, rowerzysty nie udało się uratować. „Pomimo prowadzonych zabiegów resuscytacyjnych, lekarz po kilkudziesięciu minutach stwierdził zgon mężczyzny. Ratownikom pozostał smutny obowiązek transportu zwłok w doliny” - poinformowali ratownicy Grupy Beskidzkiej GOPR.

data publikacji artykułu: 2019-06-03
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.