Zdjęcie poglądowe

Aplikacja schronisko.net

W ciągu najbliższych miesięcy planujemy udostępnienie podstawowej aplikacji schronisko.net na smartfony.

Aplikacja będzie zawierała sporą bazę ciekawych punktów turystycznych, atrakcji, noclegów i innych miejsc wartych odwiedzenia. Wystarczy że klikniecie: pokaż okoliczne atrakcje (lub inne) by wyświetlić listę miejsc wartych odwiedzenia w Waszej okolicy. To oczywiście nie wszystko, bo oprócz artykułów, porad i informacji a także komunikatów planujemy w niej jeszcze kilka ciekawych propozycji. Będziemy je wprowadzać jednak sukcesywnie - zależnie od tego ile środków na jej budowę nam się uda zebrac.

data publikacji artykułu: 2022-12-12
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.