Zdjęcie poglądowe

Bezpłatne wykłady dla narciarzy skiturowych

Prelekcje dla skiturowców odbywają się w Centrum Edukacji Przyrodniczej w Zakopanem.

Bezpłatne wykłady rozpoczęły się z pierwszym dniem lutego. Startują w każdą sobotę, o godzinie 18.00, aż do połowy marca. Łącznie to siedem spotkań po 45 minut, skierowanych do instruktorów, przewodników, zawodowców i amatorów śnieżnych wrażeń. Dla początkujących i doświadczonych, entuzjastów łączenia funkcjonalności nart zjazdowych z biegówkami.

Każdy ze słuchaczy otrzyma pakiet materiałów edukacyjnych i dowie się więcej o wpływie zimowej aktywności w górach na życie zwierząt. Kolejne ciekawostki dotyczące np. zaśnieżania, okoliczności pobudki niedźwiedzia lub świstakowych snów, jeszcze dziś, wczesnym wieczorem.
Tatrzański Park Narodowy zaprasza do siedziby CEP, przy ul. Chałubińskiego 42a.

data publikacji artykułu: 2020-02-08

Centrum Edukacji Przyrodniczej

Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.