Zdjęcie poglądowe

Biegowe trasy narciarskie gotowe

Z Szaflar do Nowego Targu można dojechać na nartach biegowych. Trasy udało się przygotować dzięki odpowiedniej pokrywie śnieżnej.

Szlak łączy centrum wsi Szaflary z trasą biegową w Szaflarach Barci. Można też skorzystać ze specjalnej pętli szkoleniowej do stylu klasycznego, która znajduje się na błoniach. Stamtąd trasa przebiega w stronę drogi łączącej Szaflary z Borem. Tam trzeba na chwilę ściągnąć narty i bezpiecznie przejść przez jezdnię.

Następnie niebieski szlak narciarstwa biegowego łączy się z czerwonym, który prowadzi z Nowego Targu wokół rezerwatu. Cała trasa przebiega po Szlaku Wokół Tatr, który jest bardzo dobrze znany między innymi rowerzystom.

data publikacji artykułu: 2019-01-26
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.