Zdjęcie poglądowe

Bieszczadzkie szlaki zamknięte!

Wszystkie szlaki turystyczne w Bieszczadzkim Parku Narodowym zostały zamknięte do odwołania. Powodem są ekstremalnie trudne warunki na tym terenie.

W wielu miejscach zalega nawet półtorametrowa warstwa śniegu i wciąż go przybywa. Decyzję o zamknięciu podjął dyrektor Parku po konsultacji z GOPR. Celem jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym w górach. Służby drogowe-choć robią co mogą-nie nadążają z odśnieżaniem dróg i parkingów.

Szlaki zostaną ponownie otwarte jak zostanie z nich usunięty śnieg i poprawi się pogoda. Nie należy jednak spodziewać się zdecydowanej odmiany warunków. Wyjścia w góry będą możliwe tylko dla osób przygotowanych, z dobrą kondycją i wyposażoną w odpowiedni sprzęt.

data publikacji artykułu: 2019-01-17
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.