Zdjęcie poglądowe

Czeskie pożegnanie z zimą

Czescy miłośnicy gór pożegnają zimę na swój sposób. Wyruszą w sobotę, 20 kwietnia o 8 rano z parkingu w Strážné na Śnieżkę.

Trasa wiedzie przez Hříběcí boudy, Lahrbush, Rennerovky, Dvorská bouda, Chalup na Rozcestí, Výrovka, Luční bouda, Slezský dům na górę. W drodze powrotnej cała grupa zakotwiczy w Dvorská bouda, gdzie wszyscy uczestnicy pożegnają się z zimą.

To już jedenasty rok Spotkania Przyjaciół Karkonoszy. „Na grzbietach wciąż jest dużo śniegu, więc polecam dobre buty!”- zaleca Robert Procházka, główny inicjator wydarzenia.

data publikacji artykułu: 2019-04-18
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.