Zdjęcie poglądowe

Czeskim ratownikom skradziono narty

Zuchwałej kradzieży dokonano podczas trwającej akcji ratunkowej.

Horská Záchranná Služba poinformowała w mediach społecznościowych o niebywale bezczelnym incydencie, który wydarzył się 4 marca, po godz. 16-tej. Grupa ratowników uczestniczyła wtedy w akcji, na terenie popularnego ośrodka narciarskiego we wsi Čenkovice. W trakcie udzielania pomocy poszkodowanemu, zniknęły służbowe narty.

HZS podkreśla i jednocześnie przestrzega nieznanego sprawcę przed konsekwencjami czynu. Wyposażenie, z jakiego korzystają jest bardzo charakterystyczne i łatwo je namierzyć za pomocą numerów seryjnych. Specjalistyczny i profesjonalny sprzęt, na który połasił się złodziej to Rescue, model Movement ALP Tracks 89, z wiązaniami ATK Binings Raider 12 2.0, o długości 169 cm.

data publikacji artykułu: 2020-03-10
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.