Zdjęcie poglądowe

Czyste Tatry z poślizgiem

Finał akcji Czyste Tatry przesunięty o miesiąc. Wielkie sprzątanie szlaków turystycznych odbędzie się 26 i 27 lipca.

Początkowo akcja miała się odbyć w ostatni weekend czerwca, ale z przyczyn niezależnych od organizatora, została przesunięta na 26 i 27 lipca.

„Spotykamy się w Zakopanem, na Równi Krupowej w ostatni weekend lipca! Ta zmiana oznacza, że na szlaki wyruszymy w samym środku sezonu letniego, gdy Tatry odwiedzane są przez tłumy turystów. To świetna okazja, by dać jeszcze lepszy przykład innym i pokazać, że śmiecenie to obciach” - czytamy na stronie czystapolska.org.pl

Akcja Czyste Tatry odbędzie się już po raz ósmy. W programie, oprócz sprzątania szlaków, są również: warsztaty edukacyjne, koncert, spotkania z ciekawymi ludźmi oraz bicie rekordu Polski.

W związku ze zmianą terminu, wszyscy chętni muszą zarejestrować się po raz drugi-wypełnić formularz, wybrać szlak i rozmiar koszulki. Więcej szczegółów i dokumenty zgłoszeniowe znajdują się na stronie czystapolska.org.pl

data publikacji artykułu: 2019-06-11
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.