Zdjęcie poglądowe

Dołącz do nas! - zostań autorem schronisko.net

Zostań współtwórcą portalu schronisko.net! Podziel się swoim doświadczeniem, wiedzą o górach, ciekawą opowieścią lub zdjęciami.

Tysiące osób co roku idzie po raz pierwszy w góry - dzięki Tobie może to zrobić lepiej i bezpieczniej oraz odwiedzić miejsca o których wcześniej nie słyszał.

Poszukujemy:

1. Osób z lekkim piórem i doświadczeniem turystycznym lub w jakikolwiek inny sposób związanych z górami.
2. Lokalnych przewodników, mogących uzupełnić opisy znanych sobie atrakcji i usług związanych z turystyką, aktualizować oraz dodawać nowe.
3. Osób często chodzących w góry.
4. Osób pracujących w sklepach ze sprzętem górskim.

Jeśli więc kochasz góry, umiesz o nich ciekawie opowiadać, a pisanie tekstów nie sprawia Ci trudności, sprawdź się jako współautor naszego portalu. Serdecznie zapraszamy!

data publikacji artykułu: 2019-04-19
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.