Zdjęcie poglądowe

Droga Pienińska zamknięta

Trwa remont Drogi Pienińskiej w Szczawnicy. To popularny, czerwony szlak turystyczny.

Droga Pienińska ma 12 kilometrów i prowadzi ze Szczawnicy do Czerwonego Klasztoru na Słowacji. Obecnie, z powodu remontu, zamknięty dla turystów jest odcinek od pawilonu wystawowego Pienińskiego Parku Narodowego do granicy państwa. Prace potrwają do połowy kwietnia.

W planach na ten rok jest również renowacja galerii widokowej na szczycie Trzech Koron. Na razie nie wiadomo kiedy dokładnie ruszą prace, wiadomo jednak, że podczas renowacji galeria będzie całkowicie niedostępna dla turystów. Konkretne terminy będą na bieżąco podawane na stronie Pienińskiego Parku Narodowego.
data publikacji artykułu: 2019-03-07
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.