Zdjęcie poglądowe

Drzewo spadło na rowerzystę

Uszkodzone przez bobry drzewo przygniotło rowerzystę na Drodze Pienińskiej. Mężczyznę śmigłowcem ratunkowym zabrano do szpitala.

39-letni mężczyzna jechał szlakiem rowerowym wzdłuż przełomu Dunajca po słowackiej stronie. W pewnym momencie spadło na niego drzewo, które wcześniej zostało podgryzione przez bobry. Na pniu znaleziono ślady zębów tych zwierząt.

Po wstępnym opatrzeniu, rowerzystę z urazami ręki i barku przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Popradzie. Słowaccy ratownicy przekazali kolegom z polskiego GOPR-u zniszczony rower mężczyzny oraz należący do niego sprzęt turystyczny.

Droga Pienińska to znany i lubiany szlak turystyczny, który łączy atrakcje przełomu Dunajca. Przebiega od Sromowiec przez Czerwony Klasztor do Szczawnicy.

data publikacji artykułu: 2019-05-02
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.