Zdjęcie poglądowe

Galeria widokowa na Trzech Koronach otwarta

Z Trzech Koron znów można podziwiać niesamowite krajobrazy. Zakończył się remont znajdującego się na szczycie tarasu widokowego.

Po trwającej kilka tygodni renowacji, galeria została ponownie otwarta dla turystów. To dobra informacja szczególnie dla tych, którzy na majówkę wybierają się w Pieniny. Modernizacja tarasu widokowego i prowadzących na niego schodów kosztowała ponad 420 tysięcy złotych.

Trzy Korony to jeden z najbardziej popularnych szczytów w Pieninach. Co roku, zwłaszcza latem, jest tam naprawdę tłoczno. Z tarasu widokowego znajdującego się na jednym z wierzchołków-Okrąglicy, można podziwiać niesamowity widok na przełom Dunajca i Pieniński Park Narodowy, a także na Beskid Sądecki, Tatry i Gorce. Jeśli pogoda sprzyja, można zobaczyć również odległą o ponad 60 kilometrów Babią Górę.

Galeria widokowa na Trzech Koronach czynna jest cały rok, ale w sezonie-od kwietnia do października-za wstęp trzeba zapłacić.data publikacji artykułu: 2019-04-24
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.