Zdjęcie poglądowe

Kolejni amatorzy śnieżnych wrażeń złapani na terenie bytowania cietrzewi

Karkonoski Park Narodowy poinformował o następnych stratach na terenie ścisłego rezerwatu.

KPN zamieścił w sieci zdjęcia przedstawiające szereg zniszczeń dokonanych przez dwóch mężczyzn. Połamane gałęzie kosodrzewiny, zniszczone świerki, a przede wszystkim ślady skuterów, które przecinają świeże tropy cietrzewi. Ptaki zostały widocznie spłoszone.

Głusi na apele i ślepi na rozmieszczone wokół znaki zakazu, panowie wkroczyli na teren polsko – czeskiego parku. Ciekawostką są tłumaczenia kierowców, którzy po zakupie szybkiego sprzętu zorientowali się, że nie mają gdzie jeździć… W związku z faktem, że rozległe przestrzenie Rumunii i Skandynawii są położone zbyt daleko, zdecydowali wedrzeć się do rezerwatu. Zuchwalcy stwierdzili, iż dotychczas udawało się zbiec leśnikom ze Świeradowa – Zdroju. Tym razem jednak mieli pecha. Śnieżne szaleństwo zakończy się sprawą w sądzie.

data publikacji artykułu: 2020-02-11
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.