Zdjęcie poglądowe

Labská bouda ponownie otwarta

Po półrocznej hotel Labská bouda w Karkonoszach ponownie otwarty.

Hotel zamknięto w listopadzie z powodu koniecznego remontu. W niektórych częściach obiektu trwają jeszcze prace, które mają być zakończone w maju, W tej chwili dostępny jest bufet i część pokoi.

Hotel Labská bouda znajduje się w obrębie Karkonoskiego Parku Narodowego. Kolos z betonu zbrojonego zbudowany na przełomie lat 60. i 70. nosi tę samą nazwę, co karczma, która spłonęła w 1965 r. Nowy hotel, z ponad 170 łóżkami, prawie 80 pokojami i dwiema restauracjami, rozpoczął działalność w 1975 r.

data publikacji artykułu: 2019-04-23
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.