Zdjęcie poglądowe

Moda na sprzątanie

Prosty i bardzo pożyteczny. Taki jest nowy trend Moda na Sprzątanie, który zyskuje coraz większą popularność na całym świecie.

W mediach społecznościowych pojawił się nowy trend - TrashTag Challenge (z ang. trash-śmieć). Polega na fotografowaniu zaśmieconych terenów, na przykład lasów, łąk, gór, plaż i parków, a następnie sprzątaniu ich i dokumentowaniu na zdjęciach rezultatów własnej pracy. Wyzwanie podejmuje coraz więcej osób na całym świecie, a efektami dzieli się na Facebooku, Instagramie czy Twitterze.

Trend cieszy się największą popularnością wśród młodych osób, którym zależy na ochronie środowiska. Za granicą chwalenie się posprzątanym kawałkiem terenu rozprzestrzenia się bardzo szybko, również w Polsce zyskuje coraz większe zainteresowanie. Moda na sprzątanie jest prosta i - co najważniejsze - pożyteczna.

Jeśli więc idziesz w góry-bądź modny i światowy! Posprzątaj swoje śmieci, a przy okazji zabierz te, które ktoś zostawił na szlaku.

data publikacji artykułu: 2019-04-09
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.