Zdjęcie poglądowe

Morskie Oko zakorkowane

Jak co roku w stronę Morskiego Oka zmierza wielu turystów. Na drodze, ruchem pomagają zarządzać policjanci, którzy apelują aby korzystać z autobusów i środków transportu zbiorowego.

Próbując dotrzeć do celu autem, trzeba wykazać się dużą dozą cierpliwości i zapasem wolnego czasu. Władze Tatrzańskiego Parku Narodowego przypominają, iż na Palenicy Białczańskiej oraz Łysej Polanie można zostawić auto, tylko dzięki wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego przez internet. Zdaniem Pauliny Kołodziejskiej z TPN, zważając na ogromne obłożenie strony, warto to zrobić przynajmniej dobę wcześniej. Oba parkingi liczą 800 miejsc. Osoby, które nie dokonały rezerwacji, mogą skorzystać z przestrzeni postojowych w gminie Bukowina Tatrzańska lub autobusów, kursujących także z Zakopanego.
Z dnia na dzień wzrasta zainteresowanie przedsprzedażą online. O 12:00 w środę, zajęto już ponad połowę dostępnych miejsc na czwartek.

data publikacji artykułu: 2020-07-23
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.