Zdjęcie poglądowe

Narciarze biegowi uratowani w Górach Sowich

Ratownicy Grupy Wałbrzysko-Kłodzkiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego uratowali dwóch narciarzy, którzy doznali urazów kolan.

Narciarze wezwali pomoc, bo nie byli w stanie sami wrócić z trasy. Ratownicy dotarli do nich quadami na gąsienicach, ale łatwo nie było. Drogę utrudniały zaspy śnieżne, trzeba też było robić przerwy na usuwanie połamanych drzew. Akcja zakończyła się szczęśliwie. Życiu narciarzy nie zagraża niebezpieczeństwo.

Ratownicy podkreślają, że warunki w górach są trudne, dlatego jeśli nie mamy odpowiedniego sprzętu i kondycji, lepiej zostańmy na dole.

data publikacji artykułu: 2019-01-17
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.