Zdjęcie poglądowe

Nie idźcie do lasu!

Nadleśnictwo Nowy Targ ostrzega turystów przed trudnymi warunkami w lasach. Powodem są ostatnie, intensywne opady śniegu.

Wędrówkę utrudnia naprawdę duża pokrywa śniegu. W niektórych miejscach poruszanie się może być w ogóle niemożliwe. Istnieje też spore zagrożenie spowodowane łamaniem się wierzchołków drzew. Dlatego leśnicy odradzają w najbliższym czasie wyprawy w górskie tereny leśne.

Najbardziej niebezpiecznie może być na terenach leśnych w Gorcach, na Babiej Górze, w okolicy Turbacza i w paśmie Policy.

data publikacji artykułu: 2019-01-26
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.