Zdjęcie poglądowe

Policja opublikuje zdjęcia narciarza, który staranował dziecko na stoku

Podhalańscy policjanci opublikują wizerunek narciarza, który wjechał w sześciolatka na stoku w Białce Tatrzańskiej. Dziecko trafiło do szpitala z połamanymi nogami.

Policjanci kończą właśnie analizować nagrania z monitoringu. W miejscu gdzie doszło do zdarzenia kamer nie było, ale funkcjonariusze mają nagrania między innymi z rejonu kas biletowych. Na ich podstawie lada dzień ma powstać wizerunek narciarza, który zostanie podany do publicznej wiadomości.

Do zdarzenia doszło pod koniec lutego na stoku w Białce Tatrzańskiej. Rozpędzony narciarz wjechał w 6-letnie dziecko i uciekł z miejsca wypadku. Chłopiec z połamanymi nogami trafił do szpitala. Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania mężczyzny, ale do tej pory nie udało się go odnaleźć. Komenda Wojewódzka wyznaczyła nawet nagrodę, 5 tysięcy złotych dla osoby, która wskaże sprawcę.

Sprawca wypadku to około 30-letni mężczyzna. Był ubrany w niebieską kurtkę i spodnie z czerwonymi elementami, miał kask i gogle. Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zakopanem. Informacje można przekazać anonimowo.

data publikacji artykułu: 2019-04-18
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.