Schronisko Andrzejówka Radwa

Poszukiwany gospodarz schroniska Andrzejówka

Sudeckie Hotele i Schroniska PTTK Sp. z o.o. ogłosiły konkurs na dzierżawę schroniska w Sudetach Środkowych.

Dziś, tj. 24 lutego, właściciel sieci schronisk ogłosił konkurs na zagospodarowanie i prowadzenie budynku PTTK Andrzejówka w Rybnicy Leśnej. Pisemne oferty można składać przez najbliższy miesiąc w sekretariacie spółki, w Jeleniej Górze (ul. 1 Maja 86). Propozycja musi zawierać deklarowaną kwotę miesięcznego czynszu, plan marketingowy oraz program inwestycyjno - remontowy z potwierdzeniem środków na ich realizację. Wymagane jest również doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej w obiektach gastronomicznych bądź turystycznych, na przestrzeni ostatnich 2 lat. Do 24 marca należy też wpłacić wadium w wysokości 5 tys. zł, które w przypadku odrzucenia oferty będzie zwrócone w przeciągu 2 dni od ogłoszenia wyników.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25 marca. Zarząd spółki powiadomi oferentów o swej decyzji pisemnie. Wszelkie dodatkowe informacje są dostępne w siedzibie i pod nr telefonu 75 75 254 41, Sudeckich Hoteli i Schronisk PTTK.

Schronisko PTTK Andrzejówka jest położone na Przełęczy Trzech Dolin pod Szczytem Waligóry w Górach Suchych, części Gór Kamiennych. Drewniany budynek został otwarty dla turystów w październiku 1933 roku. Usytuowany na wysokości 780 m n.p.m. ma charakter typowego schroniska górskiego i czeka na nowego gospodarza.

data publikacji artykułu: 2020-02-24
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.