Zdjęcie poglądowe

Powstanie nowy parking dla turystów odwiedzających Morskie Oko

Ponad sto miejsc parkingowych znajdzie się na Łysej Polanie. Już niedługo zostanie tam otwarty nowy parking samochodowy dla turystów.

Będzie to możliwe dzięki wyburzeniu starego budynku, który kiedyś służył jako przejście graniczne. Z pewnością będzie to gratka dla częstych bywalców tej okolicy i ułatwi turystom dojazd do Morskiego Oka.

Dyrektor Tatrzańskiego Morskiego Oka poinformował już o bliskich planach rozbiórkowych w celu ułatwienia dostępu dla odwiedzających. Jego zdaniem brak infrastruktury na tamtejszym terenie nie będzie stanowił przeszkód, ponieważ w pobliskiej Palenicy Białczańskiej budynków nie brakuje. Oznacza to, że główne funkcje turystyczne mają znajdować się w rejonie Palenicy, a nie Łysej Polany.

data publikacji artykułu: 2019-03-29
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.