Zdjęcie poglądowe

Poznaj przyrodę i kulturę Pienin

Pieniński Park Narodowy zaprasza turystów na wakacyjne spotkania z przyrodą i kulturą. Udział jest bezpłatny.

Pierwsze spotkanie zaplanowano na 3 lipca i będzie ono dotyczyć tradycyjnego pasterstwa. Zbiórka o 10:00 przy pawilonie Pienińskiego Parku Narodowego w Czorsztynie na polanie Majerz. W programie jest wizyta w bacówce, gdzie wyrabia się tradycyjne sery owcze, przejście na punkt widokowy i zwiedzanie wystawy.

Przez cały lipiec odbędzie się 9 wakacyjnych spotkań w Pienińskim Parku Narodowym. Będzie można między innymi poznać skarby pienińskiej przyrody, zwiedzić zamek w Czorsztynie, wziąć udział w dniu otwartym i dowiedzieć się jak wygląda świat pszczół. Ciekawie zapowiada się również plener rysunkowy oraz spotkanie pod hasłem Życie nad Przepaścią, czyli wycieczka zielonym szlakiem na Czertezik.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a szczegółowy harmonogram znajdziecie na stronie Pienińskiego Parku Narodowego.

data publikacji artykułu: 2019-06-25
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.