Zdjęcie poglądowe

Projekt inspirowany przyrodą

Park Narodowy i projektowanie biżuterii? Tak, to możliwe. Pokazał to TPN, który podjął współpracę z polską projektantką biżuterii Anną Orską. W wyniku połączeniu sił powstała piękna kolekcja Miłosna Górska.

Tatrzański Park Narodowy przekazał ciekawą wiadomość. Uczestniczył on w tworzeniu wyjątkowej kolekcji biżuterii zainspirowanej przyrodą, występującą w polskich górach. Osobą, z którą tym razem udało się podjąć współpracę jest Anna Orska, projektantka biżuterii i założycielka marki Orska- biżuteria. Jej twórczość można było podziwiać na wystawach w wielu miastach świata m.in. w Mediolanie i Nowym Jorku. Jej projekty są oryginalne i stworzone z myślą o odważnych i nietuzinkowych osobach. Każda sztuka jest wyjątkowa, ponieważ została stworzona ręcznie, a materiały użyte do jej wykonania są niepowtarzalne. Część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazany na Tatrzański Parki Narodowy. Kolekcja dostępna jest w sklepie internetowym TPN, w sklepach stacjonarnych w Zakopanem oraz w Punkcie Informacji Turystycznej TPN.

data publikacji artykułu: 2019-07-31
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.