Protest na Śnieżce Szczyty Alienacji Rodzicielskiej

Protestują chodząc w góry!

W ramach tej akcji rodzice, dziadkowie i sympatycy zdobywają kolejne szczyty górskie z flagą lub plakatem dotyczącym problemu alienacji rodzicielskiej. Celem jest zdobycie Korony Polskich Gór - czyli 28 najwyższych szczytów w kraju.

Grupa rodziców - ojców, mam oraz babć, których bliscy dotknięci są przemocą alienacji rodzicielskiej postanowiła rozpocząć społeczną akcję podnoszącą świadomość problemu alienacji rodzicielskiej oraz promującą przeciwdziałające mu rozwiązania prawne zawarte w druku Senackim 63.

Ogranizatorzy akcji zapraszają - możesz do nich dołączyć.

Co jest celem tej akcji?

Dla nas najważniejsze są dzieci i ich prawo do wychowanie przez oboje rodziców.
Chcemy docierać do jak największej liczby osób aby przekazać, że niestety wiele dzieci w Polsce spotyka krzywda alienacji rodzicielskiej.
Nasze działania mają na celu zwrócenie uwagi opinii publicznej na ten problem, w efekcie czego nastąpi długo oczekiwana zmiana regulacji prawnych w tym zakresie.
Alienacja rodzicielska nie ma płci, nie jest ważne kto jest alienatorem.
Alienacja jest bardzo szkodliwą formą przemocy psychicznej wobec dzieci, rodziców, bliskich.
Swoimi działaniami chcemy je od niej uchronić.
Pochodzimy z wielu środowisk, mamy różne poglądy na wiele spraw. Łączy nas jedno: miłość do dzieci.
To ona pomoże nam pokonać #SzczytyAlienacjiRodzicielskiej!


Chcesz dołączyć?
https://www.facebook.com/szczyty.AR

data publikacji artykułu: 2021-03-29
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.