Zdjęcie poglądowe

Remonty szlaków turystycznych

W związku z remontem szlaku Karkonoski Park Narodowy informuje turystów o zmianach w organizacji ruchu i możliwych utrudnieniach na szlakach.

Zaczyna się remont szlaku zielonego prowadzącego od Pielgrzymów do okolic Odrodzenia, w najbliższym czasie przygotowywany jest transport materiałów budowlanych śmigłowcem ze szlaków przy Polanie.

Planowany termin to 2 sierpnia 2019, może on jednak ulec zmianie np. z powodu niedogodnych warunków atmosferycznych. Na czas transportu będą występować utrudnienia: szlaki będą zamykane, a turyści będą przepuszczani cyklicznie.

data publikacji artykułu: 2019-07-30
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.