Trwają remonty tatrzańskich szlaków. Prace odbywają się zarówno po polskiej, jak i słowackiej stronie Tatr.

Remonty trwają między innymi w rejonie Grzesia i Trzydniowiańskiego Wierchu, powyżej górnej granicy lasu. Naprawiana jest również trasa przy podejściu do Jaskini Mylnej w Dolinie Kościeliskiej.

Natomiast po słowackiej stronie, trwa remont szlaku w Dolinie Jaworowej. Latem ubiegłego roku powódź uszkodziła tam most. Słowacki Tatrzański Park Narodowy wspólnie z Klubem Wspinaczkowym Uniwersytetu w Koszycach zbudował już nową kładkę dla turystów w górnej części Doliny Jaworowej. Usunięto też powalone na trasę drzewa. Teraz czas na kolejne prace remontowe, tak aby szlak został jak najszybciej otwarty.

data publikacji artykułu: 2019-06-12
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.