Trwają remonty tatrzańskich szlaków. Prace odbywają się zarówno po polskiej, jak i słowackiej stronie Tatr.

Remonty trwają między innymi w rejonie Grzesia i Trzydniowiańskiego Wierchu, powyżej górnej granicy lasu. Naprawiana jest również trasa przy podejściu do Jaskini Mylnej w Dolinie Kościeliskiej.

Natomiast po słowackiej stronie, trwa remont szlaku w Dolinie Jaworowej. Latem ubiegłego roku powódź uszkodziła tam most. Słowacki Tatrzański Park Narodowy wspólnie z Klubem Wspinaczkowym Uniwersytetu w Koszycach zbudował już nową kładkę dla turystów w górnej części Doliny Jaworowej. Usunięto też powalone na trasę drzewa. Teraz czas na kolejne prace remontowe, tak aby szlak został jak najszybciej otwarty.

Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.