Zdjęcie poglądowe

Sprzątanie Ślęży

Przyda się każda para rąk do pracy! Ósmego czerwca odbędzie się sprzątanie Ślęży. W akcji może wziąć udział każdy.

Cykliczna już akcja sprzątania Ślęży odbędzie się w tym roku w sobotę, 8 czerwca. Zbiórka o 10:00 przy schronisku pod Wieżycą. Organizatorzy zapewniają worki na śmieci, miłą atmosferę, świetną zabawę i ognisko na zakończenie. Akcja potrwa do około 17:00.

W sprzątaniu może wziąć udział każdy, kto ma trochę wolnego czasu i komu zależy na tym, aby Ślęża była czysta. Można sprzątać godzinę, dwie albo cały dzień. Każda pomocna dłoń jest mile widziana.

Ślęża to najwyższy szczyt Masywu Ślęży i całego Przedgórza Sudeckiego. Należy do Korony Gór Polski, Korony Sudetów Polskich i Korony Sudetów. Najbliższe miasto w pobliżu góry to Sobótka.

data publikacji artykułu: 2019-05-07
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.