Zdjęcie poglądowe

Sto metrów w dół

Groźny wypadek w drodze na Rysy. Turysta spadł sto metrów na stromym terenie. Uratowali go ratownicy TOPR.

Mężczyzna maszerując na Rysy poślizgnął się na śniegu i zsunął sto metrów w dół. Niestety nie miał przy sobie odpowiedniego sprzętu, na przykład raków albo czekana, więc nie mógł nawet próbować wyhamować upadku.

Na miejsce ruszyli śmigłowcem ratownicy TOPR. Najpierw udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy, a później wciągnęli go na pokład i przetransportowali do szpitala.

Jak podkreślają ratownicy-mężczyzna miał sporo szczęścia. W wyniku upadku doznał otarć i mocnych potłuczeń, a mogło skończyć się o wiele gorzej.

data publikacji artykułu: 2019-02-18
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.