Zdjęcie poglądowe

Szlak na Przełęczy Krzyżne w remoncie

Przez Przełęcz Krzyżne, którą wielu uważana za najpiękniejszą w Polsce, przebiega najtrudniejszy szlak w Tatrach - Orla Perć.

Na stronie Tatrzańskiego Parku Narodowego zamieszczono komunikat: “Od 14 lipca do odwołania zamknięty jest z powodu remontu szlak na Przełęcz Krzyżne od strony Doliny Pańszczycy (od skrzyżowania szlaku żółtego ze szlakiem czarnym)”.
Jednak mimo napraw, dojście na przełęcz będzie możliwe dzięki szlakowi czerwonemu lub żółtemu, ciągnącemu się od strony Doliny Pięciu Stawów Polskich.
Do końca sezonu letniego, będą też trwały prace remontowe na niektórych odcinkach szlaku czarnego. Nie zostanie zamknięty, ale turyści zmierzający do Brzezin na Halę Gąsienicową przez Dolinę Suchej Wody, napotkają na swojej drodze kilka przeszkód.

data publikacji artykułu: 2020-07-14
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.