Tatrzańskie wędrówki w szczytnym celu

Lubisz wędrować po górach i chcesz przy okazji zrobić coś dobrego? Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem Przemysławem Sobczykiem.

Zasady są bardzo proste. Wycieczki są darmowe, ale za udział i sprzęt, każdy uczestnik może przekazać dowolną kwotę na misje ojców Franciszkanów. Wpłaty są absolutnie dobrowolne.

Wycieczki prowadzi Przemysław Sobczyk, który jest przewodnikiem po Tatrach, biegaczem górskim i narciarzem skiturowym. Lubi też pomagać innym. Stąd pomysł na charytatywne wędrówki.

Obecnie, w sezonie zimowym, wyprawy z przewodnikiem są przeznaczone głównie dla osób, które mają już jakieś doświadczenie i potrafią poruszać się po Tatrach na nartach skiturowych. Ale w planach są również wycieczki piesze i biegowe, które będą się odbywać przez cały rok.

Najbliższą wycieczkę zaplanowano na sobotę 9 marca. Będzie to wyjście na Krzyżne, które potrwa około 6-7 godzin.Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.