Zdjęcie poglądowe

Tatrzańskie wędrówki w szczytnym celu

Lubisz wędrować po górach i chcesz przy okazji zrobić coś dobrego? Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem Przemysławem Sobczykiem.

Zasady są bardzo proste. Wycieczki są darmowe, ale za udział i sprzęt, każdy uczestnik może przekazać dowolną kwotę na misje ojców Franciszkanów. Wpłaty są absolutnie dobrowolne.

Wycieczki prowadzi Przemysław Sobczyk, który jest przewodnikiem po Tatrach, biegaczem górskim i narciarzem skiturowym. Lubi też pomagać innym. Stąd pomysł na charytatywne wędrówki.

Obecnie, w sezonie zimowym, wyprawy z przewodnikiem są przeznaczone głównie dla osób, które mają już jakieś doświadczenie i potrafią poruszać się po Tatrach na nartach skiturowych. Ale w planach są również wycieczki piesze i biegowe, które będą się odbywać przez cały rok.

Najbliższą wycieczkę zaplanowano na sobotę 9 marca. Będzie to wyjście na Krzyżne, które potrwa około 6-7 godzin.data publikacji artykułu: 2019-03-05
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.