Zdjęcie poglądowe

TPN zamyka część instytucji

Tatrzański Park Narodowy poinformował o czasowym wyłączeniu z działania niektórych urzędów i odwołaniu wydarzeń. Powodem jest koronawirus.

Informacja o mających nastąpić utrudnieniach pojawiła się w środę – 11 marca. Uzasadnieniem wszelkich zmian jest coraz większe zagrożenie wynikające z możliwości rozprzestrzeniania się wirusa, które mogą generować imprezy, wydarzenia kulturalne lub większe skupiska ludzi. Urzędnicy zachęcają, aby klienci korzystali z kontaktów telefonicznych, bądź mailowych. Kolejnym krokiem zapobiegawczym będzie wprowadzenie pracy zdalnej dla części zespołu.

Nieczynne instytucje TPN
1. Punkt Informacji Turystycznej przy Rondzie Kuźnickim. Po wcześniej umówionej wizycie(tel., e-mail), należy zgłosić się do sekretariatu (parter budynku). Stamtąd petenci będą kierowani do dedykowanej sali spotkań
2. Centrum Edukacji Przyrodniczej oraz biblioteka (Chałubińskiego 42a)
3. Punkt Informacji Turystycznej przy Rondzie Jana Pawła II. Komunikaty turystyczne na stronie tpn.pl są aktualizowane na bieżąco; funkcjonuje informacja telefoniczna pod nr 18 20 23 300 oraz adresem infotur@tpn.pl

Odwołane wydarzenia TPN
1. Wykład dla skiturowców (14 marca) w Centrum Edukacji Przyrodniczej
2. Weekendowe dyżury przewodników w Lawinowym Centrum Treningowym na Kalatówkach. Dopóki pozwolą zimowe warunki i dostateczny poziom śniegu, dopuszczalny jest samodzielny trening

Władze Tatrzańskiego Parku Narodowego apelują o spokój, zdrowy rozsądek i wyrozumiałość w trudnym momencie zagrożenia koronawirusem i wzrostem zachorowań w Polsce.

data publikacji artykułu: 2020-03-12
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.