Zdjęcie poglądowe

Tragedia w Beskidzie Śląskim

Nie żyje 19-latek, który zabłądził w Beskidzie Śląskim. Ciało chłopaka odnaleźli ratownicy GOPR.

Nastolatek z Bielska-Białej w poniedziałek wybrał się na wędrówkę po górach. Ojciec odwiózł go na końcowy przystanek linii autobusowej w rejonie bielskiej Wapienicy. Tam się rozstali i chłopak poszedł w góry. Po kilku godzinach zadzwonił do ojca i powiedział, że zszedł ze szlaku i zabłądził w masywie Błatniej. Od tego momentu nie było z nim kontaktu.

W akcji poszukiwawczej brało udział kilkadziesiąt osób. Chłopaka szukali ratownicy, policjanci, pracownicy Nadleśnictwa Bielsko oraz strażacy ochotnicy z psem tropiącym. Wczoraj po południu ratownicy odnaleźli 19-latka w rejonie Wielkiej Polany w Jaworzu. Niestety, okazało się, że chłopak nie żyje.

Szczegółowe okoliczności śmierci nastolatka ustalają śledczy. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.

data publikacji artykułu: 2019-02-13
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.