Zdjęcie poglądowe

Tragiczny początek roku w Karkonoszach

Czeska policja poinformowała, że czescy ratownicy górscy znaleźli ciała 40-letniej kobiety i jej 3-letniego syna w masywie Śnieżki. Oficjalnie odwołano poszukiwania, które trwały od 27 grudnia. Podano również, że obecnie badana jest przyczyna śmierci poszukiwanych osób.

Kobieta, oraz jej 3-letni syn, zostali zgłoszeni jako zaginieni w Karkonoszach. Byli ostatni raz widziani 27 grudnia. W pokoju kobiety zostały jej rzeczy, a pod pensjonatem U Sochorů w miejscowości Pec znajdował się jej samochód. Od tego czasu trwały poszukiwania, w których brało udział 80 policjantów, strażaków i członków górskiego pogotowia ratunkowego, a także kilkanaście psów. Drugiego stycznia ciała kobiety i jej syna zostały odnalezione w górskim lesie. Obie osoby nie dawały już oznak życia. Obecnie badana jest przyczyna ich śmierci.

data publikacji artykułu: 2023-01-04
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.