Zdjęcie poglądowe

Treningowe Centrum Lawinowe zaprasza

Warsztaty z ratownikami, wykłady i wycieczki z przewodnikiem-to czeka was w weekend na zakopiańskich Kalatówkach. Treningowe Centrum Lawinowe zaprasza na Dni Otwarte.

Dni Otwarte odbędą się w ramach akcji Lawinowe ABC. Jej organizatorami są Tatrzański Park Narodowy oraz TOPR. Celem jest edukacja na temat zimowego bezpieczeństwa w górach. Przez 3 dni (od 1 do 3 lutego) czeka na was sporo atrakcji. Będą między innymi treningi lawinowe z ratownikami TOPR, warsztaty, wykłady oraz prezentacje i testy sprzętu lawinowego, plecaków wypornościowych i innych sprzętów wysokogórskich.

Ciekawie zapowiadają się również wycieczki edukacyjne z przewodnikiem tatrzańskim. To propozycja dla tych, którzy nie mają doświadczenia, a chcą spróbować swoich sił w zimowej turystyce górskiej. Trasa będzie wiodła szlakiem spacerowym z Kuźnic na Kalatówki. Po drodze będzie można nauczyć się prawidłowo odczytywać informacje zamieszczone na tablicach o zagrożeniu lawinowym, przewodnik podzieli się też wiedzą na temat niebezpieczeństw zimowych w Tatrach.

Udział we wszystkich atrakcjach Dni Otwartych Centrum Lawinowego jest bezpłatny. Każdy uczestnik weźmie też udział w losowaniu nagród niespodzianek.

data publikacji artykułu: 2019-01-30
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.