Zdjęcie poglądowe

Turystka spadła ze skał

W Tatrach doszło do groźnej sytuacji. Podczas zejścia ze Starorobociańskiego Wierchu kobieta spadła ze skał.

Kobieta wraz z mężem i dzieckiem schodzili ze Starorobociańskiego Wierchu w stronę Starorobociańskiej Przełęczy. Zgubili jednak szlak i weszli w trudny teren po słowackiej stronie. W pewnym momencie turystka spadła ze skał.

Mąż kobiety wezwał ratowników. Na pomoc poleciał słowacki śmigłowiec. Turystka z obrażeniami głowy, ręki i nogi została przetransportowana do szpitala w Liptowskim Mikulaszu. Mąż i dziecko kobiety zostali bezpiecznie sprowadzeni przez ratownika na Starorobociańską Przełęcz.

data publikacji artykułu: 2019-06-24
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.