Zdjęcie poglądowe

Utknął w śniegu na rowerze

Ratownicy GOPR-u pomogli 15-latkowi, który na rowerze zakopał się w śniegu. Do zdarzenia doszło w okolicy Romanki w Beskidzie Żywieckim.

Chłopak wybrał się na zimową wycieczkę na dwóch kółkach, ale przecenił swoje umiejętności albo nie zdawał sobie sprawy z ilości śniegu. W rejonie Romanki warunki są bardzo trudne. Leży tam półtora metra białego puchu, a zaspy miejscami sięgają nawet trzech metrów.

Rowerzysta utknął w śniegu i poprzez aplikację Ratunek wezwał ratowników. Goprowcy po otrzymaniu dokładnej lokalizacji chłopaka, ruszyli na pomoc skuterem śnieżnym. Zwieźli 15-latka do doliny, gdzie czekali już na niego rodzice. Chłopak bezpiecznie wrócił do domu.

data publikacji artykułu: 2019-01-26
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.