Zdjęcie poglądowe

Utrudnienia podczas wędrówek

W związku z licznymi remontami Karkonoski Park Narodowy informuje o utrudnieniach dla turystów występujących na szlakach turystycznych.

1. 2 sierpnia 2019 roku planowany jest lot śmigłowca, który będzie transportował materiały potrzebne do remontu szlaku zielonego. Dla turystów Polana będzie wtedy wyłączona z użytku. Taki rodzaju transportu został wybrany ze względu na najmniej obciążający górskie mokradła. Karkonoski Park Narodowy prosi o wzięcie pod uwagę tych utrudnień w czasie planowania trasy wycieczki.

2. Szlak zielony od Pielgrzymów do Przełęczy Karkonoskiej jest zamknięty z powodu wymiany kładek i zmiany nawierzchni. Obszar ten jest zamknięty i wygrodzony z obu stron. Zakończenie prac planowane jest na październik.

3. Odcinek szlaku czerwonego nad kotłami Wielkiego i Małego Stawu jest remontowany. Poprawiana jest tam nawierzchnia i wymieniane kładki wymagające napraw. Mogą one stwarzać zagrożenie dla turystów, dlatego wędrujący proszeni są o zachowanie ostrożności.

data publikacji artykułu: 2019-07-30
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.