Zdjęcie poglądowe

Wakacje pod Babią Górą

Wycieczki, poznawanie przyrody i mnóstwo ciekawostek. Babiogórski Park Narodowy zaprasza na wakacyjne spotkania pod Babią Górą.

Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek. Uczestnicy pierwszego szukali kwiatu paproci. Drugie spotkanie zaplanowano na 1 lipca i będzie to happening roślinny. Zbiórka o 10:00 na parkingu w Zawoi Markowej. Będzie tam na was czekał pracownik parku.

Dzień wcześniej, w niedzielę 30 czerwca, można też wziąć udział w spacerze przyrodniczym. Start o 15:00 sprzed budynku dyrekcji parku. Miła atmosfera i chłód leśnej zieleni gwarantowane-zachęcają organizatorzy.

Udział w wakacyjnych spotkaniach jest bezpłatny, a szczegółowy program będzie zamieszczany na stronie Babiogórskiego Parku Narodowego oraz na parkowym Facebooku.


data publikacji artykułu: 2019-06-27
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.