Zdjęcie poglądowe

Wielkie szczęście jubilata

Całą noc ratownicy GOPR-u szukali mężczyzny, który wybrał się w góry aby świętować swoje urodziny. 27-latek zagubił się w Gorcach.

Ratownicy Grupy Podhalańskiej dostali zgłoszenie o mężczyźnie, który wybrał się na wędrówkę żółtym szlakiem na Lubań i od kilku godzin nie ma z nim kontaktu. Poszukiwania trwały całą noc i brało w nich udział 13 ratowników oraz policja. Na szczęście, mężczyznę udało się odnaleźć. Był wychłodzony i przemoczony.

Goprowcy podkreślają, że jubilat miał niesamowite szczęście. Przez całą noc brodził w głębokim śniegu przy temperaturze minus 18 stopni. Apelują również aby w góry nie wybierać się samemu.

data publikacji artykułu: 2019-01-26
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.