Zdjęcie poglądowe

Wolontariat dla Tatr

Nie masz planów na wakacje? Zostań wolontariuszem w Tatrzańskim Parku Narodowym. TPN rozpoczął rekrutację na sezon letni.

Tatrzańscy wolontariusze zajmą się przede wszystkim ochroną przyrody. Będą patrolować teren wokół Morskiego Oka, sprzątać szlaki turystyczne w Tatrach Zachodnich oraz pomagać w Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN. Do ich zadań będzie należeć również promocja programu edukacyjnego Przyjaciel Parku Narodowego w Kuźnicach i przed Wodogrzmotami Mickiewicza.

Do wyboru są turnusy jedno i dwutygodniowe, ale można zapisać się na kilka z rzędu. TPN zapewnia służbową odzież oraz darmowe zakwaterowanie w Kirach i na Palenicy Białczańskiej.

„Udział w Wolontariacie dla Tatr to: Twój wkład w ochronę przyrody, aktywnie spędzony czas, możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia oraz poznanie ciekawych osób” - zachęcają pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Więcej szczegółów i formularze zgłoszeniowe znajdziecie na stronie tpn.pl


data publikacji artykułu: 2019-06-13
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.