Zdjęcie poglądowe

Wyniki turystycznego konkursu kulinarnego

„Pesto na górskim szlaku” - to potrawa, która zwyciężyła w naszym konkursie kulinarnym. Jej autorką jest Aleksandra Drewicz. W nagrodę otrzymała innowacyjną kuchenkę turystyczną.

Nasza komisja ugotowała i zjadła wszystkie zgłoszone na konkurs potrawy, a wybór najlepszej nie był łatwy. Ostatecznie zwyciężyło „Pesto na górskim szlaku”, przygotowane przez Aleksandrę Drewicz. To smaczne i pożywne danie, składające się z makaronu, suszonych pomidorów, pesto i tartego sera. Potrawa jest bardzo łatwa i szybka w przygotowaniu. Wystarczy 15 minut, aby cieszyć się sycącym obiadem na szlaku.

Autorka zwycięskiego przepisu dostała w nagrodę innowacyjną kuchenkę turystyczną. To połączenie pojemnego garnka z radiatorem oraz palnika z osłonką przeciwwietrzną. Kuchenka sprawdza się w każdych warunkach, jest lekka, nie zajmuje dużo miejsca w plecaku, a litr wody zagotowuje w 4 minuty i 5 sekund.

Aleksandrze Drewicz serdecznie gratulujemy! Dokładny przepis znajdziecie na naszej stronie. Zachęcamy do korzystania!


Turystyczne przepisy kulinarne

Wyniki turystycznego konkursu kulinarnego
Wyniki turystycznego konkursu kulinarnego
data publikacji artykułu: 2019-04-03
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.