Zdjęcie poglądowe

Wypadek w Pieninach

Ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR pomogli turyście w Pieninach. Mężczyzna upadł i uderzył głową o skały.

Do wypadku doszło w rejonie Pienińskiego Potoku. Goprowcy dostali informację, że na żółtym szlaku w kierunku Trzech Koron, turysta upadł, uderzył głową o skały i stracił przytomność. 55-letni mężczyzna doznał też urazu rąk.

„Na miejsce wyruszyły dwa zespoły ratowników. Po wstępnym opatrzeniu poszkodowanego, został on ewakuowany do Krościenka i przekazany załodze Państwowego Ratownictwa Medycznego” - informuje Grupa Podhalańska GOPR.

Podczas powrotu z akcji ratunkowej, goprowcy dostali kolejne zgłoszenie. Pomocy potrzebowała kobieta, która w rejonie Bukowinek doznała urazu nogi. Ratownicy dotarli na miejsce i przetransportowali turystkę w dolinę.data publikacji artykułu: 2019-07-05
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.