Zdjęcie poglądowe

Zamkną most na Łysej Polanie?

Słowacy chcą zamknąć przejazd przez granicę na Łysej Polanie. Most jest w fatalnym stanie technicznym.

Na początek planowane jest wprowadzenie ograniczenia ruchu. Przez most nie mogłyby jeździć autobusy i ciężarówki. Później, bardzo prawdopodobne jest zamknięcie mostu także dla samochodów osobowych. Oznacza to, że przeprawa byłaby całkowicie wyłączona z ruchu kołowego.

Most jest w bardzo złym stanie technicznym. Słowacy twierdzą, że poruszanie się nim może zagrażać bezpieczeństwu. Polacy chcieliby wyremontować przejazd, ale nie mogą, ponieważ od wielu lat most jest zarządzany przez Słowaków. Z planowanego zamknięcia nie cieszą się kierowcy. Jeśli do tego dojdzie, czekają ich spore objazdy.

data publikacji artykułu: 2019-06-03
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.