Zdjęcie poglądowe

Zamknięta droga do Skalnego Miasta Adršpach

Ogromne problemy czekają polskich turystów udających się do Skalnych Miast w Czechach. Do problemów z parkowaniem dołączył remont drogi i kilkudziesięciokilometrowe objazdy.

Pomiędzy Teplice n/Metui a Adršpach rozpoczęto remont drogi. Cały odcinek jest zamknięty i nieprzejezdny. Do Skalnego Miasta z Polski można przejechać przez przejście Mieroszów-Zdanov. W przypadku gdy parkingi pod skałami zostaną zajęte – dojazd do Teplic będzie możliwy przez Česką Metuji, Janovice i Jívkę – czyli kilkudziesięciokilometrowy objazd.

Prace potrwają do jesieni. Turyści są zaskoczeni brakiem ostrzeżeń na przejściach granicznych.

Zarząd parku i czeska policja zaleca by parkowali samochody w centrum teplic , a do skalnych miast dojeżdżali pociągiem, kursującym co kilkanaście minut.

data publikacji artykułu: 2020-07-31
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.