Zdjęcie poglądowe

Zamknięte szlaki w Bieszczadach

Bieszczadzki Parki Narodowy informuje, że w związku z lotniczym transportem materiałów potrzebnych do remontów szlaków turystycznych od dnia 2.11.2020 r. zamknięte będą wszystkie szlaki w masywie Tarnicy, Szerokiego Wierchu, Halicza oraz Krzemienia.

SZLAK NIEBIESKI: Wołosate-Przełęcz pod Tarnicą-Przełęcz Goprowska-Bukowe Berdo-do skrzyżowania ze szlakiem żółtym z Mucznego;
SZLAK CZERWONY: Wołosate-Przełęcz Bukowska-Rozsypaniec-Halicz-Przełęcz Goprowska;
Ustrzyki Górne-Szeroki Wierch-Przełęcz pod Tarnicą;
SZLAK ŻÓŁTY: Przełęcz Pod Tarnicą-Tarnica.

Zamknięte będą również parkingi w Ustrzykach Górnych -Terebowcu oraz w Wołosatem.
Na wędrówki można będzie się wybrać m.in. w masyw Smereka i Połoniny Wetlińskiej, Połoniny Caryńskiej, Wielkiej Rawki, Rabiej Skały oraz na ścieżki przyrodnicze w dolinie górnego Sanu.

Szlaki i parkingi zamknięte będą do odwołania.

Więcej informacji i aktualizacji mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

data publikacji artykułu: 2020-10-29
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.