Zdjęcie poglądowe

Zamknięte szlaki w Krynicy

Do połowy kwietnia zamknięte będą dwa czarne szlaki turystyczne w Krynicy. Powodem są prace związane z pozyskaniem drewna.

Niedostępne dla turystów są odcinki Betlejemka-Bacówka nad Wierchomlą-Runek oraz Szczawnik za Ostrowianką-Bukowa. Na wędrówkę tymi szlakami trzeba poczekać do 15 kwietnia.

Ratownicy z Grupy Krynickiej GOPR przypominają, że w górach nadal panują warunki zimowe. Na szlakach zalega spora warstwa śniegu oraz konary drzew, które zostały powalone na skutek występujących ostatnio silnych podmuchów wiatru. Dlatego wybierając się na wędrówkę, trzeba być odpowiednio przygotowanym i mieć niezbędny sprzęt.

Pamiętajcie również, że pogoda w górach jest bardzo zmienna. Przed każdą planowaną wycieczką, warto więc sprawdzić prognozy i komunikaty o zagrożeniach.


data publikacji artykułu: 2019-03-13
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.